See English Version

چاپ مقالات برتر در ژورنال ISC

 امکان چاپ مقالات برتر کنفرانس در ژورنال های معتبر نمایه شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC 

طبق قوانین جدید و مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین دستورالعمل برگزاری همایش های علمی –پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامی از این پس تنها مقالاتی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) به ثبت رسیده باشند دارای اعتبار از  نظر وزارت علوم هستند و تنها مقالات نمایه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان نامه می باشند.

شایان ذکر است  مقالات برتر ارائه شده در کنفرانس های برگزار شده از سوی آکادمی بین المللی علوم گرجستان در ژورنال های معتبر نمایه شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) به چاپ خواهند رسید. لذا کلیه مقالات برتر پذیرش شده بر اساس درخواست متقاضیان امکان چاپ در نشریات معتبر ISC را دارند. بدینوسیله متقاضیان علاوه بر چرداخت هزینه ارائه مقاله در کنفرانس نسبت به پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال ISC باید اقدام کنند. 

از آنجا که معیارهای سنجش علم بر اساس قوانین علمی پایه‌گذاری شده‌اند، آن دسته از فرآورده‌های علمی که توسط ISC نمایه‌سازی می‌شوند، با فرآورده‌های تولید شده توسط  ISI برابری می‌کنند لذا چاپ یک مقاله در پایگاه علوم استنادی جهان اسلام، از دیدگاه پژوهشگران؛ دانشگاهیان و محققان از جهت درجه ارزیابی علمی آن کنفرانس، حائز اهمیت خاصی است. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC و مدیریت آن وضعیت علمی دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و فناوری، حوزه‌های علمیه، نشریات، دانشمندان و نویسندگان مقالات در نشریات علمی ایران و سایر کشورهای اسلامی را براساس تحلیل استنادی ارزیابی می‌کند.

بر اساس تفاهم نامه همکاری فی مابین آکادمی بین المللی علوم گرجستان و  ژورنال بین المللی International Journal of Multicultural and Multireligious Understanding (IJMMU) ISSN 2364-5369  از مجلات معتبر عضو پایگاه استنادی جهان اسلام  ISC چاپ مقالات کنفرانس در این ژورنال فراهم شد.  علاقمندان میتوانند برای چاپ مقالات خود در این ژورنال با دبیرخانه کنفرانس در تماس باشند.